Reference

Kvalitu naších řešení a služeb ověřily nejvýznamnější firmy v ČR. Námi nabízené technologie využívají nejvýznamnějsí světové korporace.


Významné reference Pro Document Services v České republice

 

 

 
     
Raiffeisenbank je jednou z největších a nejvýznamnějších bank na trhu v České republice. Scriptura zajišťuje jednotnou technologickou platformu pro zpracování výpisů a ouput management.   Česká spořitelna je největší bankou na trnu v ČR s 5,3 milionem klientů a 653 pobočkami. ProDoc Channel zajišťuje zpracování klientských dokumentů a jejich distribuci prostřednictvím tiskového střediska.
 
     
Komerční banka je jedna z největších bank v České republice s 1,6 milionem klientů a 400 pobočkami. Systém Déjar archivuje více jak jednu a čtvrt miliardy stran klientských dokumentů, všechny přístupné on-line pro pracovníky banky nebo klienty prostřednictvím internetového bankovnictví.   O2 Czech Republic je předním telekomunikačním operátorem na českém a slovenském trhu. V roce 2015 jsme uspěli ve výběrovém řízení na nové řešení centálního Outptut Managementu, který bude obsluhovat multikanálovou komunikace se zákazníky v agendách billingu, CRM, prodeje, DMS aj. První část řešení byla uspěšně nasazena do produkce v dubnu 2016, projekt pokračuje dalším etapami. Součástí je archivace zákaznických dokumentů a jejich on-line dostupnost.
 
     
Pražská energetika je třetím největším dodavatelem elektřiny v ČR. Archivační systém Déjar umožňuje on-line přístup k zákaznické dokumentaci jako faktury, smlouvy apod. Řešení je integrováno s SAP.   ČEZ je největším energetickým uskupením v České republice i v rámci celé střední a jihovýchodní Evropy. S ČEZ jsme spolupracovali na projektech pro zpracování klientských dokumentů pro zákazníky v ČR i v ostatních státech.
 
     
Optys je jedním z nejvýznamnějších poskytovatelů tiskových a mailingových služeb v ČR. Díky našemu řešení pro zpracování spoolových formátů a řízení tisku může Optys nabídnout komplexnější služby digitálního tisku a zefektivnit produkci. S Optys spolupracujeme při zajištění služby ProDoc Channel.   Kooperativa pojišťovna je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu s 20% podílem na trhu dle výše předepsaného pojistného. Kooperativa zvolila Scriptura Engage jako novou technologickou platformu pro tisk a output management a pro archivaci klientské korespondence.
     
 
     
Marius Pedersen je jednou s předních firem v oblasti nákládání s odpady. Scriptura Engage je sjoučástn projektu nového ERP.   Casablanca INT je předním českým poskytovatelem internetových, datových a hlasových služeb v ČR. Spolupracujeme na projektech v oblasti Cloudových řešení a zajištění infrastruktury pro službu ProDoc Channel.
     
 
     
Unicorn Systems poskytuje ty největší informační systémy a řešení v ČR i jiných státech Evropy. Společně s Unicorn dodáváme řešení OMS pro Marius Pedersen.   RWE patří mezi pět největších evropských elektrárenských a plynárenských společností. V RWE jsme se podíleli na projektu elektronické archivace klientských dokumentů a DMS.
     
 
     
PPF Mobile Services využila systém ProMan pro řízení několika stovek projektů.   Sky poskytuje služby HD TV, připojení k Internetu, telekomunikační jiné služby více jak 11 miliónům domácností v UK. Pro Sky implementujeme šablony zákaznických dokumentů a jiné odborné služby pro technologii Scriptura.
     
 
     
Cashdirect se specializuje na vymáhání pohledávek. Naše služba ProDoc Channel zajišťuje zpracování odchozí korespondence.   Společnost W.A.G. payment solutions, a.s. nabízí sofistikovaná platební řešení pro flotily profesionálních dopravních i spedičních společností a dále síť expresních čerpacích stanic pro osobní vozidla. W.A.G. payment solutions, a.s. se rozhodla implementovat ProDoc Channel pro management odchozí korespondence.
   
CENTROPOL zajišťuje dodávky elektřiny, plynu a telekomunikační služby statisícům zákazníků v České republice. Nové řešení output managementu postavené na platformě Scriptura Engage sjednotí způsob zpracování zákaznických dokumentů ve všech třech segmentech.    

 

 

 

Scriptura - významné reference mimo ČR a SR