Jak zavést službu bez vstupních nákladů

Služba ProDoc Channel je ideální řešení pro ty firmy, které chtějí ušetřit na odchozí korespondencí rychle a bez nutnsoti investovat do vlastní IT infrastruktury a je její administrace.

Další výhodou služby ProDoc Channel je zajištění služby včetně vytištění, strojného zaobálkování a distribuce poštou.

Více informací o provozu tisku obálkování a distribuce u našeho subdodavatele.

Službu jsme schpni zavést včetně úvodní konfigurace a vygenerování certifikátů pro přístup do systému v průběhu 1 až 2 pracovních dní.


Zavedení službyje velice jednoduché

Kontaktujte nás prosím na emailové adrese obchod@prodocumentservices.com, a my vám zašleme cenovou nabídku a obchodní podmínky poskytování služby.

Službu můžete objednat pomocí jednoduchého objednávkového formuláře.

Součástí služby je úvodní konfigurace a zaškolení.

Konfigurace služby tvá obvykle 1-2 dny, pak můžete začít službu využívat.

Není nutné provádět úpravy v systémech, které dokumenty generují.

Ve většině případů není nutné dělat jakékoli změny na straně sytémů, které dokumenty generují nebo v šablonách hromandé korespopndence. ProDoc Channel umí použít adresu a ostatní údaje nutné pro automatizované zpracování přímo z dokumentů.

Součástí služby je úvodní konfigurace automatizovaného zpracování.

 

Obyčejné, doporučené i doporučené s dodejkou.

Dokumenty pro řazeny do front pro zaslání obyčejnou poštou, doporučeně nebo doporučeně s dodejkou. Pro bližší informace nás prosím kontaktujte na obchod@prodocumentservices.com.

 

 

Způsob platby az službu

Platba standardně probíhá měsíčně na základě vyúčtování zpracovaných a odeslaných zásilek.

 

Je služba bezpečná?

Ano, ProDoc Chnanel používá zabezpečení certifikátem podobně jako je tomu u elektronického bankovnictví. Servery jsou umístěny v zabezpečeném serverovém centru. Tisk a strojní obálkování je zabezpečeno v provozu, které je uzpůsobeno pro zpracování dokumentů jako jsou bankovní výpisy, stravenky nebo jiné ceniny. Více informací o provozu tisku obálkování a distribuce u našeho subdodavatele.

Možnost službu Pro Doc channel vyzkoušet

Ano, je možné se dohodnout na zpracování testovací dávky. Kontaktujte prosím naše obchodní oddělení na adrese obchod@prodocumentservices.com.