Datum 02.08.2013

Madison Advisors vydal 5. aktualizaci studie "Customer Communications Solutions", která porovnává 12 produktů od nejvýznamnějších dodavatelů CCM řešení na trhu.

Scriptura Engage od našeho strategického partnera Inventive Designers získala nejvyšší hodnocení v naplnění klíčových trendů v oblasti komunikace se zákazníky (multikanálová komunikace, podpora sociálních médií, analýzy a zpracování dat a řešení s podporou cloud).

Klaas Bals, CTO a viceprezident Inventive Desingers k tomu poznamenal: “We are very proud to see that our efforts and focus on innovation are recognized.We listen carefully to our customers and we look at market trends. But in order to truly innovate, it is important to develop your own vision of this market. It’s great to see our leading role in the industry confirmed.”

Pro Document Services je strategickým partnerem Inventive Designers. Naše řešení v oblasti Output managementu a multikanálové komunikace jsou postavena na technologii Scriptura Engage. Mezi uživatele Scriptura Engage v České republice patří například Raiffeisenbank, Marius Pedersen aj.

 

Ing. Zbyněk Zbořil, MBA

 

Více informací o Scriptura Engage

Další novinky