Partneři

 

Inventive Designers, náš strategický partner pro řešení Output Managementu, multikanálovou komunikaci a mobilní technologie, je jednou z nejvíce oceňovaných firem v oboru z pohledu inovací a využití moderních technologií.

Gartner zařadil Inventive Designers mezi "cool vendors" pro rok 2014. Přečtěte sí více na stránkách našeho partnera.

Scriptura a Intellistamp jsou dle mnoha nezávislých studií nejmodernější dostupné technologie na trhu. Přečtěte si více o studii Madison Advisers, ve které získala Scriptura Engage nejvyšší hodnocení z 12 porovnávaných produktů.

S Inventive Designers spolupracujeme nejenom na implementaci řešení a dodávce služeb pro naše zákazníky, ale i na vývoji funkčních rozšíření produktů našeho partnera.

 

Joke Dehond, Inventive Designers CEO, o naší spolupráci řekla:

"Our relationship with Pro Document Services is strong and is built on mutual trust. We are working together for many years now and they are one of the companies I like most to do business with. They have a lot of experience in the output market, they are professional and provide honest feedback about our solutions and how we can improve them. When they contact us with a question, they are always very well informed about their clients and their business case. They will always try to find a solution to help their customer. On a technical level, they are very well trained and have even come up with some extensions to our solution that we promote to our customers as well.”


S novozélandskou firmou Solution Dynamics spolupracujeme v oblasti elektronické archivace dokumetnů.


Jsme partnerem a distributorem produktů společnosti Altova, předního výrobce v oblasti XML, Data Managementu, UML Web Service Tools.