Reference

Kvalitu naších řešení a služeb ověřily nejvýznamnější firmy v ČR. Námi nabízené technologie využívají nejvýznamnějsí světové korporace.


Významné reference Pro Document Services v České republice

 

 

 
     
Raiffeisenbank je jednou z největších a nejvýznamnějších bank na trhu v České republice.  Úspěšně jsme implementovali a rozvíjíme řešení centrálního Output Managementu, která zajišťuje moderní multikanálovou komunikace Raiffeisenbank s jejími klienty. Součástí řešené jsou dávkové i on-line procesy, včetně interaktivní personalizace klientských dokumentů.  

O2 Czech Republic je předním telekomunikačním operátorem na českém a slovenském trhu.  Námi implementované řešení moderní centrálního Output Managementu umožňuje O2 realizovat sensitivní, přesnou a rychlou komunikaci se zákazníky s využitím jimi preferovaného kanálu, řádově snižuje čas potřebný na realizaci nových obchodních záměrů a reakci na situaci na trhu a snižuje provozní náklady. Řešení je postavení na technologii Scriptura Engage.

 

 
     

Kooperativa pojišťovna je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu s 20% podílem na trhu dle výše předepsaného pojistného.  Kooperativa zvolila Scriptura Engage jako novou technologickou platformu pro implementaci nové moderní strategie klientské komunikace. Úspěšně jsme implementovali řešení centrálního Output Managementu, které v rámci této strategie sjednocuje procesy multikanálové komunikace. Technologie Archiva zajišťuje efektivní elektronickou archivaci a on-line dostupnost klientských dokumentů.

 

 

Česká podnikatelská pojišťovna je jednou nejvýznamnějších pojišťoven v ČR. Obsluhuje více jak 850 tisíc klientů, pojišťuje více než milión vozidel a předepsané pojistné dosahuje téměř 7 miliard Kč. Stejně jako její sesterská pojišťovna Kooperativa zvolila Scriptura Engage jako novou technologickou platformu pro implementaci nové moderní strategie klientské komunikace. Úspěšně jsme implementovali řešení centrálního Output Managementu, které v rámci této strategie sjednocuje procesy multikanálové komunikace. Technologie Archiva zajišťuje efektivní elektronickou archivaci a on-line dostupnost klientských dokumentů.

 

 
     
Pražská energetika je třetím největším dodavatelem elektřiny v ČR. Archivační systém Déjar umožňuje on-line přístup k zákaznické dokumentaci jako faktury, smlouvy apod. Řešení je integrováno s SAP.   ČEZ je největším energetickým uskupením v České republice i v rámci celé střední a jihovýchodní Evropy. S ČEZ jsme spolupracovali na projektech pro zpracování klientských dokumentů pro zákazníky v ČR i v ostatních státech.
 
     
Optys je jedním z nejvýznamnějších poskytovatelů tiskových a mailingových služeb v ČR. Díky našemu řešení pro zpracování spoolových formátů a řízení tisku může Optys nabídnout komplexnější služby digitálního tisku a zefektivnit produkci. S Optys spolupracujeme při zajištění služby ProDoc Channel.   Komerční banka je jedna z největších bank v České republice s 1,6 milionem klientů a 400 pobočkami. Systém Déjar archivuje více jak jednu a čtvrt miliardy stran klientských dokumentů, všechny přístupné on-line pro pracovníky banky nebo klienty prostřednictvím internetového bankovnictví.
     
 
     
CENTROPOL zajišťuje dodávky elektřiny a plynu statisícům zákazníků v České republice. Nové řešení output managementu postavené na platformě Scriptura Engage sjednocuje a zefiktivňuje způsob zákaznikcé komunikace.   

Cashdirect se specializuje na vymáhání pohledávek. Naše služba ProDoc Channel zajišťuje zpracování odchozí korespondence.

 

     
 
     

Česká spořitelna je největší bankou na trnu v ČR s 5,3 milionem klientů a 653 pobočkami. Implementovali jsme řešení na platformě ProDoc Channel pro zpracování klientských dokumentů a jejich distribuci prostřednictvím tiskového střediska.

 

RWE patří mezi pět největších evropských elektrárenských a plynárenských společností. V RWE jsme se podíleli na projektu elektronické archivace klientských dokumentů a DMS.

 

     
 
     
PPF Mobile Services využila systém ProMan pro řízení několika stovek projektů.   Sky poskytuje služby HD TV, připojení k Internetu, telekomunikační jiné služby více jak 11 miliónům domácností v UK. Pro Sky implementujeme šablony zákaznických dokumentů a jiné odborné služby pro technologii Scriptura.
     

 

 

 


Vybrané reference řešení na platformě Scriptura Engage

Naši zahraniční partneři realizovali celou řadu úspěšných řešení postavených na technologické platformě Scriptura Engage. V přehledu uvádíme některé z nich. 

 

Bankovnictví a finance

Suncorp Group  

Belfius Bank

Lombard

Argenta

Breshan

další informace a případové studie v oblasti bankovnictví a finance

 

Pojišťovnictví

Belfius Insurance 

AXA

Suncorp Insurance

Menzis - Health Insurance 

Strickland Insurance Group 

IAK - Health Insurance

IWI

DKW

TKP

další informace a případové studie v oblasti pojišťovnictví

 

Státní a veřejná správa

TKP Pensioen

National Pensions Office – Belgium

Federal Public Service Finance – Belgium 

další informace a případové studie v oblasti státní a veřejné správy

 

Telekomunikace a Utility

Proximus

Colt

Sky

další informace a případové studie v oblasti telekomunikaci

 

Management lidských zdrojů a služby

Acerta HR Services 

B-bridge – Interim 

Randstad

M-Team

Securitas

Agile CCM

Partena

NCCW

další informace a případové studie

Průmysl a ostatní segmenty

Ford

Daimler Chlysler

Nike

Siemens

Novatio

Princess Cruises

UZA

další informace a případové studie