Úspěšná řešení

O2 Czech Republic se rozhodlo pro nejmodernější způsob zákaznické komunikace s využitím centralizovaného řešení Output Managementu postaveného na technologické platformě SCRIPTURA ENGAGE. V červnu 2015 jsme uspěli ve výběrovém řízení na dodavatele tohoto řešení. Úspěchu si velice vážíme, protože šlo o největší tender na řešení zákaznické komunikace v roce 2015 v České republice, kterého se účastnili všichni významní dodavatelé v oboru.

V dubnu 2016 jsme úspěšně dokončili první část projektu. O2 Czech Republic a jejich zákazníci tak mohli začít brzy po zahájení projektu benefitovat z výhod nového řešení.

V roce 2018 jsme úspěšně dokončili komplexní řešení centralizovaného Output Managementu v rámci programu O2 Single Online Company.

O2 tak nyní disponuje mocným moderním nástrojem, který umožňuje realizovat sensitivní, přesnou a rychlou komunikaci se zákazníky s využitím jimi preferovaného kanálu. Řešení řádově snižuje čas potřebný na realizaci nových obchodních záměrů a reakci na situaci na trhu a snižuje provozní náklady.


Více v tiskové zprávě vydané k výběru našeho řešení.


 .   

Kooperativa Pojišťovna a Česká podnikatelská pojišťovna, sesterské společnosti ze skupiny Vienna Insurance Group, zvolily SCRIPTURA ENGAGE jako sjednocující technologickou platformu pro realizaci nové stragie moderní klientské komunikace. 

Součástí řešení námi dodávaného řešení centrálného Output Managementu je i ARCHIVA pro vysokokapacitní elektronickou archivaci klientských dokumentů a jejich rychlou on-line dostupnost.  

 


Raiffeisenbank je součástí nadnárodního holdingu Raiffeisen Bank International a je jedním z nejvýznamnějších bankovních domů v ČR se širokým záběrem poskytovaných finančních služeb.

Akvizicí eBank se stala Raiffeisenbank významným hráčem na trhu elektronického bankovnictví. V roce 2016 koupila Raiffeisen bank od Citibank Europe segment retailového bankovnictví a kreditních karet.

Raiffeisenbank zvolila technologii  SCRIPTURA ENGAGE pro zabezpečení multikanálové komunikace s klienty banky.

Řešení centrálnho Output Managementu pokrývá dávkové zpracování bankovních výpisů a ostatních výstupů bankovních systémů i on-line procesy, včetně interaktivní personalizace dokumentů CRM agend. 

 

Hlavními důvody pro výběr technologie  SCRIPTURA ENGAGE a Pro Document Services byly:

  1. Nákladově nejefektivnější řešení pro implementaci do prostředí banky a pro návrh a správu šablon
  2. Technologie a otevřená architektura pro dlouhodobý rozvoj a ochranu investice
  3. Kvalifikace odborníků Pro Document Services pro migraci ze staré technologie PReS
  4. Kvalita projektového řízení a zkušenosti implementačního týmu

 


Komerční banka je jedna z největších bank v České republice s 1,6 milonem klientů a 400 pobočkami.  Archív výpisů  archivuje většinu personalizovaných dokumentů generovaných pro klienty banky, ať už se jedná o hromadně tištěné dokumenty zasílané běžnou poštou nebo o elektronické dokumenty.

Aktuálně je v Archívu výpisů uloženo více jak 1 a 1/4 miliardy stran klientkých dokumentů, které jsou dostupné pro pracovníky banky v on-line režimu do 2-5 sekund.

Kienti banky mají možnost si vyžádal dokument z archívu na pobočce banky, kde ho na počkání vytisknou, nebo využít Internetového bankovnictví, které je s Archívem výpisů integrováno.


Česká spořitelna je největší bankou na trnu v ČR s 5,3 milionem klientů a 653 pobočkami.

ProDoc Channel zajišťuje v České spořitelně zpracování klientských dokumentů, sjednocuje proces jejich distribuce ke klientovi a přináší velkou úsporu nákladů. Aktuálně využívá ProDoc Channel více jak 400 uživatelů.

 

Ing. Libor Zima, IT business partner České spořitelny, k úspěšně realizovanému projektu řekl:

„Česká spořitelna má rozsáhlou pobočkovou síť (cca 650) a velké portfolio bankovních produktů. Proto jsme se otázkou konsolidace a automatizace zpracování dokumentů, které vznikají na jednotlivých pobočkách a menších agendách v centrále banky, zaobírali již delší dobu.
Pro výběr dodavatele a vlastní technologie bylo pro nás důležité, aby bylo hledané řešení universální pro naše zdrojové systémy a maximálně jednoduché pro koncové uživatele. Zásadní podmínkou bylo pro nás samozřejmě splnění všech přísných bezpečnostních standardů a norem pro začlenění nového řešení do IT infrastruktury banky. Zároveň jsme chtěli získat partnera, který svojí odborností a zkušenostmi aktivně přispěje do návrhu celého řešení a jeho dalšímu rozvoji.
PRODOC CHANNEL se ukázal jako ideální volba. Architektura systému a použitá technologická platforma splňovala mandatorní technické a bezpečností požadavky. Navíc bylo možné jednoduchým způsobem zapracovat specifické požadavky banky. Centrální správa systému dovoluje nastavení business pravidel pro automatizované zpracování dokumentů do té míry, že koncový uživatel pouze „tiskne“ přes standardní ovladač bez nutnosti dalších nastavení či konfigurací na jeho straně.
Banka implementací projektu DROTI získala universální rozhraní pro centrální zpracování dokumentů a kontrolu nad dříve nekonsolidovanými procesy. Důležitým aspektem je otevřenost pro další rozvoj, v prvním kroku zapojení dalších agend, dále pak možnost postupného připojení dalších komunikačních kanálů.“

 

 

Vybraná řešení postavená na technologii Scriptura Engage

Naši zahraniční partneři realizovali celou řadu úspěšných řešení postavených na technologické platformě Scriptura Engage. V přehledu uvádíme některá z nich s odkazy na Webcast nebo případové studie v anglickém jazyce.

 

Bankovnictví a finance

Suncorp Group  

Belfius Bank

Lombard

Argenta

Breshan

další informace a případové studie v oblasti bankovnictví a finance

 

Pojišťovnictví

Belfius Insurance 

AXA

Suncorp Insurance

Menzis - Health Insurance 

Strickland Insurance Group 

IAK - Health Insurance

IWI

DKW

TKP

další informace a případové studie v oblasti pojišťovnictví

 

Státní a veřejná správa

TKP Pensioen

National Pensions Office – Belgium

Federal Public Service Finance – Belgium 

další informace a případové studie v oblasti státní a veřejné správy

 

Telekomunikace a Utility

Proximus

Colt

Sky

další informace a případové studie v oblasti telekomunikaci

Management lidských zdrojů a služby

Acerta HR Services 

B-bridge – Interim 

Randstad

M-Team

Securitas

Agile CCM

Partena

NCCW

další informace a případové studie

Průmysl a ostatní segmenty

Ford

Daimler Chlysler

Nike

Siemens

Novatio

Princess Cruises

UZA

další informace a případové studie