Výhody oproti běžnému DMS

Možnosti běžného DMS jsou omezené pro implementaci a provoz archívu dokumentů o velkých objemech a pro archivaci dokumentů generovaných v dávkách.


Objem archívu:

Díky unikátní technologii komprimace ukládá Déjar dokumenty s průměrnými nároky 4 KB na jednu stranu. To je o více jak 10 méně než u běžného DMS, ve kterém uložení obdobných dokumentů vyžaduje 80 a více KB na stranu.

Kromě úspor na HW a systémovou infrastrukturu dovoluje Déjar nákladově efektivně držet celý archív v on-line režimu bez nutnosti přesunu starších dokumentů na levnější úložiště bez on-line přístupu.


Rychlá dostupnost

Tiskové a OMS systémy běžně generují dokumenty rychlostí několika tisíc stran minutu. Běžné DMS však vyžaduje rozdělení dávek na jednotlivé soubory (co dokument, to jeden soubor), což významně snižuje výkon tiskového nebo OMS systému, a rychlost importu je obvykle pouze v řádu stovek dokumentů za minutu.

Déjar umí importovat celé dávky dokumentů bez nutnosti jejich rozdělování po souborech. Rychlostí importu je 15 000 stran za minutu i více.

Díky tomu jsou dokumenty dostupní uživatelům ve velice krátké době po jejich vygenerování, a to i pro velké měsíční, kvartální a roční dávky.


Architektura:

Díky otevřené architektuře a SOAP API rozhraní je Déjar efektivně integrovatelný do IT prostředí uživatele.