Jsme specialisty na Omnichannel klientskou komunikaci

Díky našim širokým kompetencím v oblasti klientské komunikace vám pomůžeme efektivně implementovat moderní strategie a získat tak významné kompetitivní výhody.
Management
Roman Koutník
CEO

Řízení společnosti jako takové a zajištění realizace poskytovaných služeb a produktů jsou oblasti, za které zodpovídá Roman Koutník. Dlouhodobě se zabývá oblastí projektového řízení, implementací a následného optimálního využití. Aktivně se podílí na rozvoji projektového řízení. Roman vystudoval střední průmyslovou školu elektrotechnickou v Plzni.

Ing. Zbyněk Zbořil, MBA
Business Development Manager

Zbyněk Zbořil je zodpovědný za obchodní strategii společnosti a řízení obchodního týmu. V oboru IT řešení pro zpracování dokumentů se pohybuje již od roku 1996. V minulosti působil ve společnosti PrintSoft jako partner a generální ředitel pro ČR a SR a jako člen mezinárodního vedení společnosti. Na konci roku 2010 kapitálově vstoupil do Pro Document Services. Vystudoval FEI VUT Brno, v roce 2007 dokončil studium Executive MBA na KATZ Graduate School of Business, University of Pittsburgh, USA.

přes 20 let zkušeností

Při realizaci zákaznických řešení využíváme více než 20 let zkušeností nabytých při projektech pro přední společnosti z oboru financí, pojišťovnictví, telekomunikací a utilit.

ccm know-how

Naše know-how v oblasti klientské komunikace dokážeme efektivně propojit s know-how zákazníka a podílet se tak na tvorbě komunikační strategie vyhovující potřebám konkrétního tržního segmentu.

trendy globálního trhu

Spolupráce s leadery v oblasti CCM/CXM nám umožňuje stále přicházet s nejnovějšími trendy z globálního trhu.

Spolupracujeme s globálními leadery v oblasti CCM/CXM

Díky strategickému partnerství s belgickou firmou UnifiedPost máme možnost čerpat ze zkušeností s projekty v rámci širokého spektra zákazníků.

zjistit více

Chystáte se v budoucnu implementovat řešení klientské komunikace ve Vaší společnosti?
Rádi se s Vámi setkáme při nezávazné konzultaci plánovaného projektu.

zajímá mě to