Jsme specialisty na Omnichannel klientskou komunikaci

Díky našim širokým kompetencím v oblasti klientské komunikace vám pomůžeme efektivně implementovat moderní strategie a získat tak významné kompetitivní výhody.
přes 20 let zkušeností

Při realizaci zákaznických řešení využíváme více než 20 let zkušeností nabytých při projektech pro přední společnosti z oboru financí, pojišťovnictví, telekomunikací a utilit.

ccm know-how

Naše know-how v oblasti klientské komunikace dokážeme efektivně propojit s know-how zákazníka a podílet se tak na tvorbě komunikační strategie vyhovující potřebám konkrétního tržního segmentu.

trendy globálního trhu

Spolupráce s leadery v oblasti CCM/CXM nám umožňuje stále přicházet s nejnovějšími trendy z globálního trhu.

Komunikace se zákazníky je klíčovou součástí každého businessu.
Jakýkoli kontakt se zákazníkem poskytuje příležitost k vytvoření dlouhodobého loajálního vztahu.
více o nás
Management
Roman Koutník
CEO

Řízení společnosti jako takové a zajištění realizace poskytovaných služeb a produktů jsou oblasti, za které zodpovídá Roman Koutník. Dlouhodobě se zabývá oblastí projektového řízení, implementací a následného optimálního využití. Aktivně se podílí na rozvoji projektového řízení. Roman vystudoval střední průmyslovou školu elektrotechnickou v Plzni.

Ing. Zbyněk Zbořil, MBA
Business Development Manager

Zbyněk Zbořil je zodpovědný za obchodní strategii společnosti a řízení obchodního týmu. V oboru IT řešení pro zpracování dokumentů se pohybuje již od roku 1996. V minulosti působil ve společnosti PrintSoft jako partner a generální ředitel pro ČR a SR a jako člen mezinárodního vedení společnosti. Na konci roku 2010 kapitálově vstoupil do Pro Document Services. Vystudoval FEI VUT Brno, v roce 2007 dokončil studium Executive MBA na KATZ Graduate School of Business, University of Pittsburgh, USA.

Spolupracujeme s globálními leadery v oblasti CCM/CXM

Díky strategickému partnerství s belgickou firmou UnifiedPost máme možnost čerpat ze zkušeností s projekty v rámci širokého spektra zákazníků.

zjistit více

Chystáte se v budoucnu implementovat řešení klientské komunikace ve Vaší společnosti?
Rádi se s Vámi setkáme při nezávazné konzultaci plánovaného projektu.

zajímá mě to