Společnost Pro Document Services oznamuje úspěšné dokončení změny ve vlastnické struktuře a managementu.
V rámci této transakce dva ze stávajících společníků a zakladatelů, Marek Kučera a Zbyněk Zbořil, převedli své obchodní podíly třetímu ze společníků společnosti Romanu Koutníkovi, který se tak stává jejím jediným vlastníkem.
Zbyněk Zbořil odchází z managementu firmy a bude se nadále věnovat novým profesním projektům. Jako jeden ze zakladatelů a člen vedení se podílel na tom, že jsme z Pro Document Services společně vybudovali respektovaného partnera v oblasti technologií, řešení a služeb pro digitalizaci a omnichannel komunikaci. Vážíme si všeho, co do Pro Document Services vložil, od prvních vizí přes klíčová rozhodnutí až po každodenní práci na rozvoji firmy.
Pro Document Services s týmem vedeným Romanem Koutníkem pokračuje na pevných základech s jasnou vizí a strategií v rozvoji technologických a obchodních aktivit. Vysoká přidaná hodnota našich řešení a služeb, inovace a kvalita představují i nadále hlavní pilíře, které budeme upevňovat.
Těšíme se nadalší spolupráci a nové příležitosti, které před námi stojí.
Roman Koutník, jednatel.