Nová verze platformy Scriptura Engage

V oblasti klientské komunikace je důležité naslouchat požadavkům zákazníků. Náš strategický partner, společnost Inventive Designers, proto přišel s novou, rozšířenou verzí technologické platformy Scriptura Engage.

Scriptura Engage 19.04 nabízí oproti předchozí verzi řadu nových možností. Nejen že nová verze umožňuje efektivnější tvorbu a editaci zákaznických komunikačních sdělení, což z ní dělá uživatelsky mnohem přívětivější prostředí, ale díky svým rozšířeným technickým možnostem posouvá procesy v rámci zákaznické komunikace o úroveň výš.

Scriptura Web Designer nyní nabízí možnost vkládání interaktivních prvků, které zákazníkům umožňují přímo provádět akce, aniž by museli opustit prohlíženou stránku a taktéž umožňuje přístup do všech aplikací Design Studia prostřednictvím jednoho přihlášení.

V rámci Design Studia poskytuje Resource Promotion běžným business uživatelům možnost provádět úpravy v šablonách, a to zcela nezávisle na IT odbornících.

Web Designer nově podporuje také tvorbu PDF formátů, které najdou využití v tištěných i digitálních výstupech.

Do dokumentů lze nově vkládat funkční prvky umožňující online platby, je podporováno generování Datamatrix a QR kódů, užitečných například při výrobě štítků a celkově platforma poskytuje možnost flexibilnější editace textů a tabulek prostřednictvím LiveDocs.

Mohlo by Vás také zajímat

Mobilní telefon je dnes komunikační kanál #1

Umíte toho využít lépe než vaše konkurence?

Jak se vyhnout nejčastějším chybám v komunikaci se zákazníky?

Vyvarujte se hrubých chyb v komunikaci se zákazníky.

Nová komunikace v Kooperativě

Jsme hrdí, že jsme přispěli k úspěchu našeho zákazníka.