Nová verze platformy Scriptura Engage

V oblasti klientské komunikace je důležité naslouchat požadavkům zákazníků. Náš strategický partner, společnost Inventive Designers, proto přišel s novou, rozšířenou verzí technologické platformy Scriptura Engage.

Scriptura Engage 19.04 nabízí oproti předchozí verzi řadu nových možností. Nejen že nová verze umožňuje efektivnější tvorbu a editaci zákaznických komunikačních sdělení, což z ní dělá uživatelsky mnohem přívětivější prostředí, ale díky svým rozšířeným technickým možnostem posouvá procesy v rámci zákaznické komunikace o úroveň výš.

Scriptura Web Designer nyní nabízí možnost vkládání interaktivních prvků, které zákazníkům umožňují přímo provádět akce, aniž by museli opustit prohlíženou stránku a taktéž umožňuje přístup do všech aplikací Design Studia prostřednictvím jednoho přihlášení.

V rámci Design Studia poskytuje Resource Promotion běžným business uživatelům možnost provádět úpravy v šablonách, a to zcela nezávisle na IT odbornících.

Web Designer nově podporuje také tvorbu PDF formátů, které najdou využití v tištěných i digitálních výstupech.

Do dokumentů lze nově vkládat funkční prvky umožňující online platby, je podporováno generování Datamatrix a QR kódů, užitečných například při výrobě štítků a celkově platforma poskytuje možnost flexibilnější editace textů a tabulek prostřednictvím LiveDocs.

Mohlo by Vás také zajímat

Nepodceňte design zákaznických dokumentů

Úpravy designu dokumentů patří k nejvíce viditelným změnám v rámci projektů zákaznické komunikace. Co vše je při tom potřeba zohlednit?

Využijte trendy v zákaznické komunikaci na maximum

Vytváříte novou strategii komunikace se zákazníky nebo aktualizujete stávající? Trendy v této oblasti velí jasně - Omnichannel, digitální transformace...

Reagujte pružně na trh i tahy konkurence

Potřebujete v rámci komunikace se zákazníky pružně reagovat na požadavky trhu či tahy konkurence? Změňte způsob řešení komunikace se zákazníky...